Jak uzyskac sprawozdania Przeszlosc Citibank

Oświadczenia bankowe zapewnić jasne i zwięzłe zapis swoich finansów , które są im potrzebne w różnych pojemnościach . Niefortunny efekt uboczny takiego rachunku papieru jestkłopotliwe ilość papierkowej roboty , która musi zostać złożony . Złożenie dokumentów jest zwykleostatnią rzeczą, na umysł człowieka , i to jest nieuniknione, żewyciąg bankowy będzie brakowało. Na szczęście , jeśli wymagają tego stracił oświadczenie z jakiegokolwiek powodu, w szczególności w odniesieniu do podatków należnych , Citibank oferuje metodę online, aby łatwo odzyskania utraconych oświadczenia.

 

1. Przejdź do strony głównej Citibank opine i zaloguj się , klikając w link zatytułowany "Sign On" w prawym górnym boku ekranu.

 

2. Kliknij na " Informacje o koncie " kartę na szczycie strony głównej konta.

 

3. Zlokalizuj link zatytułowany " Oświadczenia " na podstawie kolumny oznaczonej " Informacje i usługi " i kliknij go.

 

4. Przeczytać uważnie automatyczny wybór wyciągów bankowych , zwykle wracając cztery miesiące, zlokalizować zaginionego oświadczenie. Jeśli brakuje stwierdzenie jest w ciągu czterech miesięcy, kliknij "Wszystkie wyciągi bankowe ..." w prawym dolnym rogu strony oświadczenia, które daje dostęp do wszystkich sprawozdań bankowych za już w siedem lat.

 

Related Post: Jak bank internetowy 

Write a comment

Comments: 0